שאלות ותשובות

הזמן הנדרש לטעינת רכב חשמלי מושפע מכמה גורמים: הספק של עמדת הטעינה, סוג המטען (AC-DC), גודל הסוללה וכמובן סוג חיבור החשמל (תלת פאזי\חד פאזי).
בטעינה ביתית (AC) אורך זמן טעינה בממוצע כ-6 שעות כאשר הסוללה ריקה ועד למלואה.
בטעינה ציבורית מהירה עד ל-80% מהסוללה כ-30 דקות ועד למצב מלא כשעה בממוצע.

לכל עמדות הטעינה והרכבים יש חיבור אוניברסלי גם לטעינת AC  ביתית וגם לטעינת DC ציבורית ולכן רוב הרכבים יכולים להטען בכל בעמדות הטעינה הקיימות בהתייחס להספקים.

רכב חשמלי יכול להטען משקע חשמלי עם חיבור מתאים לספק הטעינה וכמובן עם מגבלת זרם לפי הקבוע בחוק, טעינה זו תהיה איטית מאד. 

תעריפי החשמל במדינה תלויים בכמה גורמים. לאחר הרפורמה במשק החשמל קיימים כיום מספר ספקי חשמל בתעריפים שונים. הגדול מכולם נכון ל-2023 הוא חברת החשמל אשר לה מסלול בתעריף קבוע ומסלול בתעריף תעוז נמוך בשעות השפל, אך גבוה מאד בשעות הפיק. לכן חשוב להתאים את המסלול לפי התנהגות הצרכן.

בעמדות של חברת VIMORE אין חשמל באופן קבוע לכן אין חשש להתחשמלות. מעבר לזה העמדות פועלות רק כאשר ניתנת הוראה דרך האפליקציה והרכב מחובר. נתון זה חשוב מאד בבתים משותפים, חניונים, מגדלים ומרכזי קניות כאשר העמדות ללא השגחה.

בעלי עסקים וחברות מקבלים שרות מלא של סליקה ודוחות דרך המערכת של חברת VIMORE ללא מגע יד אדם ובאופן שוטף בדיוק כמו במערכת תשלומים של חניונים ו/או דלקנים. המערכת יודעת למדוד ולחלץ את החשמל של טעינת הרכב ולהוציא דוח מסודר לרשויות. 

עובדים של חברות שונות נהנים מהתחשבנות אוטומטית וללא צורך בהגשת דוחות ידניים והחזר כספים בדרכים שונות אלא ישירות לעובד דרך מערכת VIMORE. המנוי של הלקוח משוייך באופן אוטומטי לחשבון החברה בה הוא עובד ובכל סוף חודש הוא מקבל דוח טעינה חודשית והכסף בעבור הטעינה מועבר מהחברה לחשבון העובד.

עבור טעינה חשמלית סוג הרכב אינו משנה כל עוד יש לו את החיבורים האוניברסלים לטעינת הרכב. כיום כל הרכבים בישראל מגיעים עם המחברים הנדרשים.

לקוח חדש המעוניין להתחבר לרשת VIMORE יכול לעשות זאת דרך הורדת אפליקציה ו/או יצירת קשר עם שרות הלקוחות ו/או השארת פרטים באתר החברה ואנחנו ניצור עמו קשר.

מרגע החיבור הראשוני והשארת הפרטים, הכל הופך למהיר, פשוט וקל. מתחברים לכל עמדה של החברה באשר היא, מקישים את מספר העמדה בה רוצים לטעון ומתחילים להטעין.

הוראות הפעלה

שמחים שבחרתם Vimore פתרונות טעינה חכמים.
הטכנולוגיה המתקדמת ביותר לטעינת רכבים חשמליים.

כיצד להטעין רכב חשמלי בעזרת אפליקציית Vimore
1. הורד את אפליקציית Vimore
2. לאחר ההורדה של אפליקציית Vimore בצעו הרשמה מהירה וחד פעמית.
3. הקלידו את מספר הטלפון שלכם ולחצו על כפתור המשך.
4. הזינו את קוד האימות שקיבלתם לנייד.
5. הזינו את הפרטים המלאים ולחצו על כפתור הרשמה.
6. אם מדובר בטעינה ראשונה, הזינו את פרטי כרטיס האשראי, לחצו על כפתור תפריט ולאחר מכן על שינוי אשראי, הזינו את הפרטים ולחצו על כפתור אישור.
7. זהו אתם מוכנים לטעינה בכל עמדות Vimore הפרוסות ברחבי ישראל.
8. בכדי להתחיל את הטעינה הקלידו את מספר עמדת הטעינה הנמצאת לידכם.
9. הזינו את מצב הסוללה כפי שמופיע בצד הרכב לצורך טעינה מרבית.
10. לחצו על התחל טעינה ואנחנו נדאג לשאר.
11. בסיום הטעינה, לחצו על כפתור סיים טעינה.

סעו בטוח. סעו חכם סעו Vimore .